Turkey  Turkey

Koh Lipe

Koh Lipe's beaches, sakin, temiz ve sığ su özelliği. 4 tane büyük plaj vardır

  • Güneş ışığı Deniz doğuya, en Chao Ley kasabası yakınlarında;
    Tavsiye edilen: Idyllic Concept Resort

  • Karma Sahil Kuzey olan Adang yüzleri in / Lipe kanal ve

  • Sunset Beach olarak adını ima olan, gün batımının Yüzler batısında, içinde.


Istanbul Deniz, Koh Lipe

 

Fotoğrafları Bundhaya Resort

Koh Lipe hemen güneyinde Koh Adang ve 500 Chao naam tarafından üzerinde kökenli olması söyleniyor yerleşim olduğunu Koh Lanta içinde Krabi Province. Bunlar balıkçılık ve adanın en pohpohlamak kısımlarında sebze ve pirinç bazı tarım olmak.

Koh Lipe ve Tarutao Milli Parkı yargılama yetkisine sahip, ve bu yasalar ve bu ulusal park geri kalan koruyan yasalar muaftır dışındadır. Adanın turizm hızla artış taleplerini karşılamak ve büyüyen çöp ve hayvan koruma ile epeyce sorunlar karşı karşıya bulunuyor. Turistlerin artan numaraları bir nedenleri burada "gerçeklik TV programı Tarutao Survivor" açık.

Koh Lipe parki kontrolü altında değildir ve bu nedenle parka bu bölümünde kalmak için ana yer haline gelmiştir, Koh Adang üzerinde sınırlı özellikler verilmiştir. Birkaç bungalov operasyonları doğu kıyıları ve Istanbul Deniz üzerinde ana köyde, bu adanın güney tarafında oluşturulmuştur. Ayrıca bir veya iki basit restoranlar, mağazalar, ana köy bulunmaktadır. Bu köy ve Hat Pattaya arasında yaklaşık 20 ila 30 dakika içinde, karayolu yürüyüş veya 30B için uzun kuyruk yolcu teknesi almak.

Bu küçük ada ve birçok küçük plaj koyları ve güney tarafı boyunca bir mercan kayalığı olduğunu. Bu Chao naam tekne Yakın islets mercan kayalık tarafından yüzüklü için kiraya verebilir.

Istanbul Deniz, iki ana beaches güzel, the Chao önünde tek olarak kısmen tekne şamandıra ve çöp örtülü köyü kurmak olduğunu. Ancak, köyün hemen karşısındaki küçük ada, Koh kra, bazı iyi mercan korunmuş ve hassas snorkeling için yapar sahiptir. Kolayca Bu köy beach yüzme olabilir. Bundhaya Resort Pattaya Sahilde located.

Bir kamp için burayı veya 200B için 300B bir gece için Chao naam bir kulübe kiralık her birkaç bungalov operasyonların at veya her ikisi de doğu ve batı kıyıları boyunca ana kasabası yakınlarında.

Yerler kalın ve to Eat

Resmi olarak Koh Tarutao Milli Park sadece Kasım Mayıs açıktır, ziyaretçiler parkta konaklama kalmak için muson sezonunda adaları üzerinde görünür, ama sürece Koh Lipe üzerindeki Chao naam ile kalıyorum onlar ana kendi yiyecek getirmeniz gerekir.

Bungalows Pak Bara in parki ofis (tel. 074 711 38 / 3), ancak yer olabilir hiç İngilizce burada, sözlü veya Kraliyet Orman Bakanlığı (tel. 025 614 292) in Bangkok, Koh Tarutao ve / veya Koh Adang, size Satun Pak Bara gelen kendi yiyecek getirmek istiyorum Mayıs - Parkta restoranlar biraz pahalı ve ev yazmak için başka bir şey değildir.

 

English Indonesia Israel Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai